Kullanıcı Güvenliği ve Gizliliği Bildirgesi

 

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adi verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

Bilgi Güvenliği

Damra Yayınevi 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Ayrıca bilgi güvenliği için Damra Yayınevi sizler için çalışmaktadır. 

Veri Güvenliği

Damra Yayınevi sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Damra Yayınevi kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Damra Yayınevi   ‘ne verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

 

Güvenli Alışveriş Garantisi

Damra Yayınevi  en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem sitemiz hem de alışveriş yapan müşteriler için %100 (yüzde yüz)güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta firmamız çalışanları da dâhil olmak üzere erişilmesi olanaksızdır.

Damra Yayinevi © 2018
Powered By OpenCart-TR